DiscountCasino %10 Nakit İade - 1 Milyon TL'ye Kadar Nakit İade - HEMENÜYE OL

İddaa Kupon Tahmin

Sitemizde sizin için  iddaa kupon tahmin detaylı bir şekilde inceledik, bunun yanı sıra sizlere gerçekten kaliteli bir şekilde hizmet veren firmaların detaylı listesini sizlere sunduk. Fakat iddaa sonuçları dün akşam , iddaa tahmin programı 2018 ve iddaa 3 maç kombinasyon gibi konular hakkında da geniş bilgilere yer vermiş bulunmaktayız, sayfamızda sadece sizlere doğru bilgileri aktararak sizleri doğru yönlendiriyoruz.

FİRMALAR

#
Özel Bonus
Bedava Bonus
#
  • 1
    750 TL Hoşgeldin Bonusu
    20 TL Bedava Bonus
  • 1
    300 TL İlk Yatırım Bonusu
    25 TL Bedava Bonus
  • 1
    500.000 Euro Yılbaşı Özel Bonusu
    Bedava Bonus Yok
  • 1
    5.000.000 TL Yılbaşı Özel Bonusu
    15 TL Bedava Bonus
  • 1
    5.000 Euro Ödüllü Slot Turnuvası
    20 TL Bedava Bonus (Kod: MID20SB)
  • 1
    600 TL İlk Üyelik Bonusu
    İLK ÜYELİK 700 FREESPIN
  • 1
    %15 Spor Kayıp Bonusu
    İLK ÜYELİK 750 FREESPIN
  • 1
    2.000 Euro Her Gün Nakit Ödül
    15 TL Bedava Bonus
  • 1
    1.000.000 TL Yılbaşı Nakit Ödüllü Turnuva
    20 TL Bedava Bonus
  • 1
    600 TL İlk Üyelik Bonusu
    Bedava Bonus Yok
  • 1
    1000 TL Casino İlk Yatırım Bonusu
    20 TL Bedava Bonus
  • 1
    MrTicket Doğum Günü Bonusu
    20 TL Bedava Bonus
  • 1
    350 TL Hoşgeldin Bonusu
    20 TL Bedava Bonus
  • 1
    %20 Çevrimsiz Bitcoin Bonusu
    20 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    500 TL İlk Yatırım Bonusu
    10 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %15 Oran Bonusu
    20 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %100 Hoşgeldin Bonusu
    20 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %20 Canlı Casino Geri Ödeme
    15 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %100 Hoş Geldin Bonusu 250 TL
    15 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %15 Cepbank Bonusu
    15 TL BEDAVA BONUS
  • 1
    %10 Nakit İade
    %10 Nakit İade

Bugünün İddaa Tahminleri

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
Tahmin
 17:00
FC Hoyvik - HB Torshavn II
1.65
1.45
2.35
MS1
 17:00
UTA Arad - FC Rapid Bucureti
3.55
2.15
1.60
MS2
 13:00
Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnoyarsk
1.50
4.00
1.80
MS1
 21:45
SP Tre Fiori - SP Tre Penne
1.85
1.75
3.60
MS1
 20:00
Celta Vigo SRL - Villarreal SRL
2.50
2.25
2.90
MSX
 17:00
- Spartak Trnava U19
3.10
3.55
3.65
MS2
 21:00
FC Köniz - FC Breitenrain
2.40
2.10
2.90
MS2
 22:00
Haukar Hafnarfjörður - Elliði
2.15
3.55
2.50
MS1
 03:50
Vega Squadron - NyanCat FC
1.50
3.35
2.50
MS1
 19:00
Olympiakos Nicosia - Pafos FC
1.45
1.85
2.20
MS1
 13:00
Serbia U19 - Switzerland U19
3.75
2.00
3.65
MS2
 22:00
Norwich City SRL - Southampton SRL
2.20
3.70
3.65
MS1
 22:00
RCD Mallorca SRL - Barcelona SRL
3.90
1.75
1.75
MS1
 03:30
Atletico Junior - Independiente del Valle
3.10
1.90
2.80
MS1
 19:30
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
2.10
3.85
2.90
MS1
 19:00
RB Leipzig SRL - SC Freiburg SRL
4.00
3.50
2.20
MS1
 13:00
Belgium U19 - Slovakia U19
1.75
3.75
1.85
MS2
 21:30
Nafta - Kalcer Radomlje
3.25
2.25
1.80
MS2
 19:30
Turkspor Augsburg 1972 - FC Deisenhofen
3.15
1.50
3.35
MS1
 20:00
12 de Octubre de Itaugua - Sportivo San Lorenzo
2.40
3.30
1.45
MSX
 20:30
Fortuna Düsseldorf II - TUS Haltern
1.45
2.55
3.85
MS2
 20:00
Club Olimpia - Club Libertad
3.30
1.40
2.45
MS1
 20:00
Vejle Boldklub - Hvidovre IF
1.80
2.80
3.25
MS1
 16:00
Shanghai SIPG - Yokohama F Marinos
1.60
3.35
2.30
MSX
 13:00
Norway U19 - Ireland U19
3.45
1.40
3.30
MS2
 20:00
Isidro Metapan - AD Chalatenango
1.65
4.00
2.35
MS1
 13:00
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
3.30
3.15
2.90
MS1
 18:30
Bischofswerdaer FV 08 - SV Babelsberg 03
2.15
3.10
2.55
MSX
 19:00
FC Kuressaare - Narva Trans
2.55
3.85
3.10
MS1
 17:00
MFK Dukla Banska Bystrica U19 -
3.40
3.65
1.60
MS1
 13:00
Krasnodar II - Torpedo Moscow
2.00
3.35
2.80
MS2
 03:00
Monterrey - Club Tijuana
3.85
1.45
1.90
MS1
 17:00
B36 Torshavn II - Vikingur Gota II
2.45
2.35
2.85
MSX
 22:00
Þrottur Reykjavik - Alafoss
2.60
3.40
3.75
MSX
 20:30
SV Donaustauf - SpVgg Hankofen-Hailing
1.40
2.20
1.70
MS1
 03:25
NyanCat FC - Gambit Esports
4.00
1.45
1.65
MS2
 17:00
Metaloglobus Bucureşti - Concordia Chiajna
4.00
2.60
3.70
MS2
 21:00
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia
3.40
2.40
1.50
MS1
 13:30
Hong Kong Pegasus Reserve - Yuen Long Reserve
2.60
3.85
2.45
MSX
 17:00
Petrolul Ploieşti - Pandurii Targu Jiu
2.45
3.75
2.90
MS1
 16:30
Akademija Pandev - Bregalnica
3.70
3.60
1.55
MSX
 18:00
Energetyk Row Rybnik - Miedz Legnica II
3.45
3.65
3.50
MSX
 17:00
FK Poprad U19 - AS Trencin U19
3.20
1.55
3.75
MS1
 17:30
Slavia Mozyr - BATE Borisov
2.15
3.35
1.40
MS1
 19:00
Werder Bremen SRL - Bayer 04 Leverkusen SRL
2.90
3.15
2.45
MS1
 19:00
Ethnikos Achnas - Enosis Neon Paralimniou
3.10
2.70
1.60
MS2
 17:00
FC Argeş Piteşti - SS Politehnica Timioara
1.90
3.35
1.70
MSX
 22:00
Alftanes - Fram Reykjavik
1.50
2.15
1.85
MS1
 13:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
2.60
4.00
3.65
MS2
 00:30
Antigua GFC - Coban Imperial
1.45
3.70
3.90
MS1
 20:00
River Plate de Asuncion - Guairena FC
3.40
3.75
2.85
MSX
 22:00
Vaengir Jupiters - KH Hlidarendi
3.90
2.20
2.40
MS2
 17:00
Tallinna Kalev - Levadia Tallinn
1.80
1.50
2.90
MS1
 16:00
Young Africans - Ndanda FC
1.85
3.25
3.20
MSX
 16:00
Beijing Sinobo Guoan - Melbourne Victory
3.45
1.90
2.70
MS2
 05:30
Los Angeles Force - San Diego Loyal SC
1.85
3.00
3.60
MSX
 21:45
SS Folgore Falciano - La Fiorita
2.30
1.80
4.00
MSX
 01:15
Defensa y Justicia - Club Olimpia
3.75
4.00
2.30
MS2
 13:00
Yokohama FC - Sagan Tosu
3.70
1.70
4.00
MSX
 16:00
Biashara United FC - Azam FC
2.35
2.25
2.60
MS1
 13:00
Chertanovo Moscow - FK Armavir
2.10
2.90
2.25
MS2
 17:00
FK Senica U19 - M
2.45
1.75
3.75
MSX
 13:00
Shinnik Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk
2.80
1.50
1.90
MS2
 22:00
İR Reykjavik - Knattspyrnufelagid Asvellir
3.70
3.90
1.40
MS1
 21:30
N - NK Aluminij Kidricevo
3.70
1.65
3.25
MS1
 00:30
Deportivo Guastatoya - Club Deportivo Siquinala
3.10
2.35
3.65
MSX
 19:00
1 FC Köln SRL - 1 FSV Mainz 05 SRL
1.85
3.65
3.45
MS1
 13:00
Mordovia Saransk - Avangard Kursk
3.60
3.45
2.85
MS1
 17:00
Ripensia Timioara - Universitatea Cluj
1.75
1.65
2.50
MSX
 13:00
Fakel Voronezh - Rotor Volgograd
1.70
2.50
3.90
MSX
 13:00
Austria U19 - Russia U19
2.10
2.80
2.40
MS1
 03:30
Deportivo Binacional - River Plate
2.10
3.40
2.10
MS2
 12:15
Mohammedan SC Dhaka - Brothers Union
3.90
3.80
1.75
MSX
 13:00
Finland U19 - Croatia U19
3.45
3.35
2.35
MS2
 22:00
Arborg - Augnablik Kopavogur
3.65
2.80
1.80
MS1
 03:00
Chattanooga Red Wolves SC - Birmingham Legion FC
2.10
3.20
3.40
MS2
 13:00
Hokkaido Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
1.65
1.85
2.00
MSX
 21:45
Tottenham SRL - Manchester United SRL
3.90
3.30
4.00
MS2
 01:15
Athletico Paranaense - Colo Colo
2.30
1.75
2.90
MS2
 16:00
Ruvu Shooting - Namungo FC
2.00
1.45
3.15
MS1
 16:30
FC Struga Trim Lum - KF Shkendija
1.45
3.85
1.70
MS2
 20:00
SC Weiche Flensburg 08 - Holstein Kiel II
2.90
2.25
2.60
MS2
 19:00
Nea Salamina Famagusta - Doxa Katokopias
2.50
2.90
2.25
MSX
 22:00
Watford SRL - Leicester City SRL
3.60
2.50
1.50
MS2
 16:00
Chiangrai United - FC Seoul
3.65
3.20
2.30
MSX
 03:30
Greenville Triumph SC - New Mexico United
1.60
2.25
3.10
MSX
 17:00
FC Nitra U19 - MFK Ru
3.35
2.90
3.75
MS2
 16:00
Singida United - Lipuli FC
3.40
2.40
3.00
MS1
 17:00
FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Mioveni
3.80
2.25
2.40
MSX
 17:00
Ki Klaksvik II - B71 Sandoy
3.75
2.60
1.85
MS2
 16:00
Kagera Sugar Fc - KMC FC
1.40
2.00
1.40
MSX
 22:00
Newcastle United SRL - Sheffield United SRL
2.20
2.85
3.65
MSX
 20:00
Sportivo Luqueno - Sol de America
1.60
2.10
1.90
MSX
 19:45
AZ Alkmaar - Feyenoord
3.70
3.35
1.90
MS2
 20:00
CD Aguila - CD Once Deportivo
1.80
2.80
3.60
MS1
 17:00
07 Vestur Sorvagur - NSI Runavik II
1.50
2.45
3.55
MS1
 17:00
SCM Gloria Buz - Turris Turnu M
2.90
3.75
2.55
MS1
 22:00
Manchester City SRL - Burnley SRL
3.55
3.45
3.10
MSX
 20:00
Alianza FC - CD Municipal Limeno
3.35
2.35
2.90
MS1
 13:00
Spartak Moscow II - Tom Tomsk
1.90
3.45
1.85
MS1
 03:00
Shemyakin Onze - Vega Squadron
2.35
2.55
3.10
MS2
 22:00
Deportivo Iztapa - Deportivo Mixco
3.55
3.00
1.85
MSX
 16:00
Iceland U19 - Scotland U19
1.85
3.20
1.40
MS2
 21:30
CSD Municipal - Sanarate FC
1.75
2.60
1.65
MS2
 20:30
Cape Town City FC - Mamelodi Sundowns
2.80
3.60
2.35
MS1
 20:00
Kolding IF - FC Roskilde
3.60
3.45
1.70
MSX
 19:00
Cameroon - Mali
2.45
1.80
2.20
MSX
 13:00
Czech Republic U19 - England U19
2.80
2.40
2.90
MSX
 03:00
Charlotte Independence - Stumptown Athletic
1.70
2.30
1.45
MS1
 16:00
Mbeya City FC - JKT Tanzania
2.15
2.20
2.85
MS2
 13:00
Chayka Peschanokopskoye - FK Khimki
1.40
3.60
3.70
MS1
 19:30
Dinamo Brest - Shakhtyor Soligorsk
2.00
3.50
3.65
MS1
 17:00
MFK Zemplin Michalovce U19 - DAC Dunajska Streda U19
3.15
3.15
2.25
MS2
 13:00
FK Nizhny Novgorod - Luch Vladivostok
3.85
2.70
2.10
MSX
 12:15
Abahani Ltd Chittagong - Bangladesh Police Club
3.45
1.90
3.90
MSX
 16:00
Mwadui FC - Mtibwa Sugar
2.15
2.70
2.50
MSX
 22:00
Burkina Faso - Zimbabwe
3.10
1.65
2.80
MSX
 04:15
Tundra - Shemyakin Onze
1.65
2.40
2.85
MS1
 22:00
KV Vesturbaer - KariSkallagrimur
2.90
2.10
1.50
MS1
 13:00
Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare
2.20
3.40
4.00
MS1
 21:30
Borussia Dortmund SRL - FC Schalke 04 SRL
3.90
3.35
3.40
MS2
 13:00
SKA-Khabarovsk - OFK Tekstilshchik Ivanovo
3.65
1.55
3.75
MS2
 03:30
LDU de Quito - Sao Paulo
2.90
1.70
2.40
MS1
 21:45
Kingstonian - Haringey Borough
1.55
3.40
3.20
MSX
 21:30
Ternana - Juventus U23
1.50
2.90
2.80
MSX
 20:00
CD El Vencedor - CD FAS
3.45
3.70
1.45
MS2
 13:00
Hi Phong - Hoang Anh Gia Lai
1.60
2.50
3.40
MS2
 22:00
KFG Gardabaer - KB
2.35
3.65
3.00
MSX
 17:00
Sportul Snagov - Farul Constana
3.75
3.45
2.25
MS1
 19:30
Netherlands U19 - Romania U19
2.25
3.45
2.80
MS2
 13:00
Matsumoto Yamaga FC - Urawa Red Diamonds
2.85
2.30
3.10
MS1
 18:00
NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb
2.30
2.85
3.50
MS2
 21:00
Espanyol SRL - Deportivo Alaves SRL
3.55
2.45
1.45
MSX
 15:30
Wofoo Tai Po Reserve - Eastern SC Reserve
1.45
1.45
3.40
MSX
 17:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu - CSM Reşi
3.70
1.40
1.60
MSX
 20:00
Jocoro Fc - Independiente FC
3.35
3.60
1.80
MSX
 22:00
Bournemouth SRL - Crystal Palace SRL
3.70
3.40
2.35
MSX
 19:00
Bayern München II - FSV Zwickau
3.70
2.45
3.10
MS1
 19:00
FK Jelgava - Riga FC
2.90
1.65
2.20
MSX
 21:00
1 FC Union Berlin SRL - Bayern München SRL
2.80
1.40
1.55
MS1
 20:00
Cerro Porteno - Guarani
1.65
2.70
3.35
MS1
 16:00
Mbao FC - Polisi Tanzania FC
2.45
1.55
3.85
MS1
 19:00
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka
3.80
3.40
2.70
MSX
 19:00
Anorthosis Famagusta - AEL Limassol
1.50
3.80
4.00
MS1
 20:00
Nacional Asuncion - General Diaz
3.60
3.15
1.45
MS1
 13:00
Spain U19 - Sweden U19
2.85
2.45
1.50
MS1
 13:00
Gamba Osaka - Oita Trinita
2.60
3.00
1.45
MSX
 01:15
Caracas FC - Club Libertad
3.30
3.60
1.40
MS1
 19:30
Hohenems - SAK 1914 Salzburg
3.10
2.45
2.15
MSX
 22:00
Real Sociedad SRL - Osasuna SRL
3.55
2.45
1.55
MS2
 13:00
Poland U19 - Hungary U19
1.45
2.30
2.45
MSX
 13:00
Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight
3.55
1.80
2.35
MS1
 20:00
Valencia SRL - Levante SRL
3.50
2.70
2.55
MSX
 15:00
Suwon Samsung Bluewings - Johor Darul Tazim
1.60
2.40
1.90
MS2
 20:00
CD Sonsonate - Santa Tecla FC
1.70
2.35
2.25
MS1
 13:00
QNK Qung Nam - Viettel FC
1.90
2.85
3.00
MS1
İLETİŞİM (SKYPE)
[email protected]